СЕМІНАР:

ПОКРОКОВА СИСТЕМА ПЕРЕМОГИ

ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ!

0
0
0
0
Днів
0
0
Год
0
0
Мін
0
0
Сек

21.01.21 900 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

СЕМІНАР:

ЯК ВЗЯТИ МАКСИМУМ З PROZORRO

ТА ЗАХИСТИТИ СВІЙ БІЗНЕС

0
0
0
0
Днів
0
0
Год
0
0
Мін
0
0
Сек

28.01.21 900 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПЕРЕВАГИ

Ми акцентуємо увагу на нюансах та особливостях роботи в Prozorro. Кожна зміна буде детально обговорена та розібрана на складові. Ви отримаєте комплексне уявлення про зміни!

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

Проходив курс по змінах в державних закупівлях. Курс доволі змістовний та не займає багато часу. За дві години я отримав повний комплекс інформації, потрібної для успішної участі в державних закупівлях в період карантину.

Віктор Степанович, Ремонт доріг

Наш завод тривалий час не наважувався вийти на Prozorro. Проходили декілька безкоштовних курсів, але було важко щось зрозуміти. Проте курс для початківців від УУБ побудований таким чином, що навіть не знаючи основ роботи з ноутбуком, ви зможете подати свою першу пропозицію. Рекомендую.

Лідія Борисівна, Продукти харчування

Навчання проходили наші працівники сервісного центру. Ми бажали вийти на нові ринки збоку. Після курсу для початківців від УУБ працівникам не прийшлось довчатись чомусь повторно. В цілому, ми задоволені результатами роботи наших менеджерів після даного курсу.

Тарас Петрович, Послуги з ремонту

З початком кризи нам довелось шукати нові ринки збуту. Одного разу отримавши листа на свою пошту, ми оплатили та пройшли курс. Зараз успішно торгуємо на Prozorro. Якщо ви не готові сидіти три дні на семінарах залитих водою, а шукаєте чітку інформацію, яка допоможе вам бути успішним в держ. закупівлях, тоді це ваш вибір.

Ігор Іванович, Агрономія

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

Проходив курс по змінах в держаних закупівлях. Курс доволі змістовний та не займає багато часу. За дві години я отримав повний комплекс інформації, потрібної для успіщної участі в державних закупівлях в період карантину.

Віктор Степанович, Ремонт доріг

Наш завод тривалий час не наважувався вийти на Prozorro. Проходили декілька безкоштовних курсів, але було важко щось зрозуміти. Проте курс для початківців для УУБ побудований таким чином, що навіть не знаючи основ роботи з ноутбуком, ви зможете подати свою першу пропозицію. Рекомендую.

Лідія Борисівна, Продукти харчування

Навчання проходили наші менеджери сервісного центру. Ми хотіли вийти на нові ринки збоку. Після курсу для початківців від УУБ менеджерам не прийшлось довчатись чомусь повторно. В цілому, ми задоволені результами роботи наших менеджерів після даного курсу.

Тарас Петрович, Послуги з ремонту

З початком кризи нам прийшлось шукати нові ринки збуту. Одного разу отримавши листа на свою пошту, ми оплатили та пройшли курс. Зараз успішно торгуємо на Prozorro. Якщо ви не готові сидіти три дні на семінарах залитих водою, а шукаєте чітку інформацію, яка допоможе вам бути успішним в держ. закупівлях, тоді це ваш вибір.

Ігор Іванович, Агрономія